Aktualności


Lokalna Jednostka Specjalna – Sierpień 2016


Lokalna Jednostka Specjalna – to cykl prezentacji lokalnych mieszkańców, którzy posiadają ciekawe pasje. Raz w miesiącu przedstawimy Wam na naszym Facebooku niezwykłego mieszkańca naszej okolicy, o którego zainteresowaniach być może nie mieliście pojęcia. W sierpniu przedsta (...)


Lokalna Jednostka Specjalna


Lokalna Jednostka Specjalna - to cykl prezentacji lokalnych mieszkańców, którzy posiadają ciekawe pasje. Raz w miesiącu przedstawimy Wam na naszym Facebooku niezwykłego mieszkańca naszej okolicy, o którego zainteresowaniach być może nie (...)


Wakacyjna promocja


Od 1 lipca do 1 września każdy pakiet taniej o 50% przez 6 miesięcy! Zareklamuj się na naszym telebimie i dotrzyj do wszystkich klientów w Twojej okolicy. Dzięki temu zwiększysz świadomość wśród potencjalnych klientów i zbudujesz pozytywny wizerunek swojej nowoczesnej (...)


Konkurs rozstrzygnięty


Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie i gratulujemy zwycięzcom! Walka o polubienia była niezwykle emocjonująca i toczyła się do ostatniej chwili. Firma Serwis Ogród otrzymała najwięcej polubień - 620, i tym samym zdobyła I nagrodę w postaci emisji reklamy (...)


Weź udział w naszym konkursie i reklamuj przez miesiąc swoją firmę na telebimie za darmo!


Do 12 czerwca 2016 każda firma może zgłosić się do konkursu przesyłając swoją reklamę na adres: telebimmosina@gmail.com Szczegóły na naszym profilu na Facebooku, zapraszamy do udziału! (...)


Piknikowa promocja


Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję z okazji VI pikniku motoryzacyjnego w Mosinie: 50-procentowa zniżka na pakiet reklamowy BIZNES! Odwiedźcie nasze wspólne stoisko z OSA nieruchomości 29 maja od godz. 13:00 na placu targowym w Mosinie i odbierzcie specjalny kupon rabatowy! (...)


Promocja na miesiąc maj


Złóż zamówienie na reklamę na naszym telebimie do końca maja, a przez miesiąc będziemy wyświetlali Twoją reklamę za darmo. (...)


Zadzwoń do nas!

i dowiedz się więcej: